Aktuality

3.10.2009

Turnaj veteránů 2009

Za krásného podzimního počasí se v sobotu 3. října sešlo na tenisových kurtech celkem 10 dvojic hráčů, účastníků každoročního tenisového turnaje veteránů.

Rozlosovány byly 2 pětičlenné skupiny, ze kterých vždy dvě nejúspěšnější dvojice pokračovaly v turnaji ve hře o putovní pohár a méně úspěšní pak hráli přímo o konečné pořadí.

I když téměř všichni účastníci před turnajem prohlašovali, že celkový výsledek není důležitý, přesto si jeden druhému nenechali nic líbit a odehrávaly se tak často líté boje. I v tomto věku bylo k vidění téměř vše: úsměvy, pohoda, uznání, ale i hozené rakety a emoce. Nikdo se ovšem nemohl divit – adrenalin tekl proudem. Vše bylo ale odehráno v přátelském duchu a pohodě.

Po hře pak všichni zavzpomínali nad uzeným a divočinou od Luboše Borovky a s harmonikou Standy Franka na „své zlaté časy“.

A pořadí finálové čtyřky?

  1. Jiří Šrámek + ing. Jaroslav Švec
  2. Karel Krejčí ml. + Jaroslav Hošna
  3. Václav Kadlec + Josef Onderka
  4. Karel Krejčí st. + Mgr. Roman Rozkošný

horní řada(zleva) – Kadlec V., Krejčí K.ml., Borovka L., Henych F., Krejčí K.st., Onderka J., Homolka L., Langer J., Vondrka J., Frank St., Kubáň, dolní řada(zleva) – Hošna J., Kadlec M., Rozkošný R., Šátava J., Kraman J., Ganišin P., Žák Zd., Šrámek J., chybí: Švec J.

Sezona na venkovních kurtech skončila. Byla dlouhá a dobrá, ale pokračovat v ní můžete v tenisové hale, kterou si ke hře můžete zarezervovat na tel. 605 180 650.

Zveme vás všechny!