Aktuality

15.12.2009

Hodnocení tenisové sezony 2009

I v letošním roce hráli velešínští tenisté své soutěže na krajské úrovni. Tentokrát ale nejen dospělí, ale po mnoha letech i v žákovské kategorii. Ve svých soutěžích se výsledkově neztratili, obě družstva dokázala svou kvalitu a potvrdila, že ve i ve Velešíně se tenis hrát nezapomněl.

Soutěž smíšených družstev

Smíšená družstva starší žactvo, krajský přebor

Oddíl LTC Velešín reprezentovali: Švec Jaroslav, Šátava Jan, Persán František, Rozkošný Jakub, Nádravský Adam, Hájek Adam, Sumerauerová Dominika, Persánová Klára, Švecová Renata, Trummerová Natálie

vedoucí družstva: Švecová Renata Ing.

trenéři mládeže: Rozkošná Alena Mgr., Mikeš Vladimír

foto: Persán, Rozkošný, Švec, Sumerauerová, Šátava, Persánová, Švecová

Úspěšnou sezónu uzavřeli velešínští mladí tenisté v Nové Peci u lipenského jezera, kde strávili slunné 3 dny, vyzkoušeli i jiné sporty a naladili se na nadcházející prázdniny.

Poděkování za organizaci tohoto pobytu patří doprovodné skupině dospělých – Persán František st., Švecová Renata Ing. a Rozkošná Alena Mgr.

Smíšená družstva dospělí, krajský přebor II.:

Oddíl LTC Velešín reprezentovali: Šrámek Jiří, Mikeš Vladimír, Herch Stanislav, Sova Lukáš, Tůma Petr, Švec Jaroslav Ing., Langer Jiří, Rozkošný Filip, Rozkošný Roman Mgr., Podruhová Petra, Poloková Jana Ing., Rozkošná Alena Mgr., Sluková Alena, Štrbková Lenka Mgr.

Individuální soutěže

Ale i v prázdninových měsících mladí tenisté nezaháleli a zúčastňovali se turnajů (např. Písek, Milevsko, Planá n. Luž., Č. Budějovice, Sez. Ústí, aj.) a i v nich se jim dařilo. Největšího individuálního úspěchu dosáhl Jaroslav Švec (viz foto), který zvítězil na turnaji, jenž proběhl na velešínských kurtech ve dnech 18. – 20. 7. Ve finále porazil Zárubu z LTC TONSTAV-SERVICE Č.B. 3:6, 6:4, 6:2.

hráči velešínského turnaje starších žáků

A že tenis ve Velešíně opravdu nezahálí, se potvrdilo ve dnech 17. – 21. 8, kdy proběhlo tenisové soustředění žákyň pod vedením trenérky mládeže Mgr. Aleny Rozkošné a ing. Renaty Švecové.

Tenisové kurty jsou denně přístupné široké veřejnosti. Možná je i jejich předchozí rezervace na tel. 605 180 650. Přijďte si zahrát i vy!