Aktuality

20.5.2017

LTC Humpolec – LTC Velešín 6:3

Tento zápas byl pravděpodobně předčasným přímým soubojem o konečné druhé místo v tabulce . V sobotu bylo na Vysočině velice chladné počasí a ve spojení s dlouhou cestou, to nebylo zrovna ideální.

Děvčata Ema J. a Denisa T. měly velmi těžké soupeřky, které byly nad jejich síly (připomínám, věkově jsou to mladší žákyně) nicméně se s tím statečně vyrovnaly. Tři body z těchto zápasů tedy získal soupeř .

Kluci Michal J. a Adam H. své soupeře nedokázali více potrápit a své zápasy prohráli. Dle slov Michala Jodla: „prostě mi to dneska nešlo…..“ Společnou čtyřhru, pak v prvním setu po slibném začátku, kdy vedli již 4:1 prohráli v tiebreaku a druhý set už dopadl jednoznačně ve prospěch soupeře.

Kája T. svou dvouhru po matném výkonu dokázal vyhrát. V obou setech vždy vedl 4:2 soupeře nechal svými chybami docvaknout, poté ale vždy další dvě hry získal.

Nikolas K. měl dobrý vstup do zápasu, ale bohužel první set ztratil. V následujících dvou setech prokázal bojovnost a oba shodně vyhrál 6:3, kdy na konci zápasu se soupeř doslova sesypal…..

Čtyřhra Káji a Nikolase byla v prvním setu jednoznačná v náš prospěch. Ve druhém brkali na nervy kapitánovi a tři hry ponechali soupeřům, potom ale zabrali a získali společný třetí bod.
Vítězná vlna tedy skončila, ale věřím, že o následujícím víkendu v domácím prostředí budeme opět bodovat.