Aktuality

30.4.2017

LTC Velešín – TJ Blatná 8:1

Tímto zápasem zahájili děvčata a chlapci vstup do tenisové soutěže roku 2017. I když leckde na trávníku v polostínu ještě ležel sníh, nálada ani síly rozhodně zamrzlé nebyly. Ba naopak, všichni po dlouhém zimním tréninku nastoupili ve výborné náladě plni bojovného odhodlání a očekávání ze vzájemného poměřování sil. A hned první odehrané zápasy ukázaly, že se zimní příprava vyplatila. René J., Vojtěch N., Ema J. a Natálie V. nedali soupeřům šanci se rozkoukat a všechny své zápasy vyhráli. René J. si to při prvním zápase chtěl užít a tak trochu poškádlil nervy všech přihlížejících, kdy po prvním vyhraném setu 6:3, ve druhém setu chvíli zaváhal a byl z toho třetí set, ale tam už soupeři nedal šanci a zvítězil 6:3. Do čtyřhry děvčat nastoupila pak Denisa T. a Ema J., obě děvčata plná síly a dobré nálady hru bravurně zvládla a zvítězila 6:4, 6:3. Hra děvčat se nesla zprvu na vlně rychlých domluv: máš-nemáš, mám-nemám, kdy občas docházelo ke konstatování „nemám“ Λ doprovázeném smutným pohledem za letícím míčkem, ale děvčata se prvotním krátkým neúspěchem nenechala rozhodit a po chvíli bylo vše jasné a vítězství na sebe nenechalo dlouho čekat. Chlapci se rovněž prvním čtyřhrám postavili čelem a řádně zabojovali, ani ta jedna malá prohra nic na konečném výsledku již nezměnila, a tak první zápas skončil nádherným výsledkem 8:1. Gratulujeme a jen tak dál, těšíme se s Vámi z každého vítězství☺!