Aktuality

28.5.2017

LTC Velešín – TK ZVVZ Milevsko B 3:6

V neděli za krásného počasí nastoupila naše děvčata a chlapci s dobrou náladou do zápasu. Bohužel to nebyl boj jednoduchý a ač se všichni snažili, seč jim síly stačily, na vítězství bohužel nedosáhli. Zápas skončil v náš neprospěch s konečným výsledkem 3:6.
Zejména děvčata měla silné a šikovné soupeřky, ale přesto nic nevzdávala, bojovala až do konce, prala se o každý míček. Ema J. svou hru velmi dramatizovala a téměř každý game končil stavem 40:40 a aby byl zápas ještě dramatičtější, tak děvčata jednotlivé gamy velmi dlouho proměňovala ve vítězství, jejich shody a výhody byly téměř nekonečné. Byla to hra nervů. Stejně dobře se držela i Natálie V., hrála výborně, ale bohužel na soupeřku nestačila.
Kluci bojovali také jako lvi, ale výkony soupeřů byly v určitých fázích zápasu lepší, a tak se nepodařilo bohužel získat dostatek potřebných bodů. … Ale příště to určitě vyjde.
Do čtyřhry nastoupila Ema J. a Denisa T., zpočátku to vypadalo na výsledek v náš neprospěch, v druhém setu se ale děvčata vzchopila a na chvíli ukázala i svou sílu, ale bohužel už jí nebylo tolik, aby zvládla zápas zvrátit a tak zápas skončil výsledkem 1:6, 4:6. Přesto si to děvčata užila na pohodu, Denisa T. zvládla při hře sledovat i zápas na vedlejším kurtu, kde bojovali kluci Jan B. a Tomáš K. U kluků to po prvním setu vypadalo velmi nadějně, ale druhý set jim nevyšel a tak došlo na supertiebreak, a nakonec to nedopadlo. Škoda, hezký zápas a urputný boj o každý míček.
Počasí bylo krásné, přímo letní, ale na hru a velké tenisové boje velmi náročné. Každý se s tím vyrovnával po svém. Někdo se občerstvoval studenými nápoji, někdo se osvěžoval vlhkým ručníkem a někdo k tomu přistoupil po svém, jako Deniska T., která si namáčela tričko a čepici a v průběhu hry si polévala hlavu vodou z lahve!
I když jsme tentokrát na vítězství nedosáhli, přesto si nikdo nenechal zkazit náladu a ten krásný společně strávený den jsme zakončili zaslouženou zmrzlinovou párty.